HIPS
آگوست 31, 2015
رویال نوار لبه
سپتامبر 12, 2015

PMMA-ABS

ورق ABS  مقاومت بالايي در برابر خراشيدگي ندارد و در دراز مدت بروز اين عيب بويژه در موارد بهداشتي نظير وان و روشويي و همچنين کابين داخلي يخچال، سبب جمع شدن آلودگي در اين خراشيدگي هاي سطحي شده و منجر به تغيير رنگ، غير بهداشتي شدن و از بين رفتن زيبائي محصول مي گردد. از طرفي ديگر مقاومت بسيار بالا در برابر ضربه، قابليت ترموفينگ خوب، در کنار قيمت مناسب در مقايسه با ساير ها پليمرها، جايگزيني ABS را تقريباً غير ممکن ساخته است. PMMA در مقايسه با ABS مقاومت شيميايي بالاتر، مقاومت بهتر در برابر اشعه UV و بويژه سطحي مقاومتر در برابر خراشيدگي را دارد و ميتوان آنرا براي اصلاح ABS بکار برد. دماي ذوب نزديک به هم و ميزان جمع شوندگي مشابه، امکان کواکسترود نمودن اين دو پليمر را به صورت ورق ممکن ساخته است. در نتيجه ورق هاي PMMA/ABS/PMMA با لايه زيرين ABS و لايه رويي PMMA، هم مقاومت ضربه بالاي ABS و هم مقاومت در برابر خراشيدگي و براقيت PMMA را يکجا دارند.

ورق هاي کواکسترود شده رويال PMMA/ABS/PMMA نيز به دليل استفاده از بهترين مواد اوليه و تکنولوژي روز دنيا در توليد آنها، مقاومت به ضربه بالا و هم مقاومت عالي در برابر سايش و براقيت را به همراه خواص ترموفرمينگ خوب دارا مي باشند.

مشخصات ورق هاي رويال PMMA/ABS/PMMA به شرح زير مي باشد:

ابعاد محصول :

الف: ضخامت:  1- 8 ميليمتر
ب: حداكثر عرض:  2050 ميليمتر
با توجه به شرايط توليد، امكان تهيه محصول مطابق با در خواست مشتري نيز وجود دارد.

در صورت نياز به براقيت و مقاومت در برابر خراشيدگي بالا در هر دوسطح، مطابق طرح زير امکان توليد ورق سه لايه نيز وجود دارد.

Capture1
رنگ بندي :

1 –  سفيد برفي
2- سفيد

در صورتي كه سفارش تا سقف حداقل سفارشات شركت باشد، امكان توليد رنگهاي درخواستي نيز وجود دارد.

كاربردها:

1 – سرويس بهداشتي نظير وانها، کابين هاي حمام بخار، روشويي و ...
2 – کابين داخلي يخچال
3 – کالاهاي ورزشي
4 – تابلوهاي اعلانات و نمايش
5 – کاربردهاي متنوع در فضاهاي داخل و خارج ساختمان