رویال درب
آگوست 31, 2015
ABS
آگوست 31, 2015

رویال طلق

طلق های شیشه ای

طرّاحی و معماری بناها همه روزه روبه پیشرفت می باشد و یکی از مواردی که در طراحی ساختمان و دکوراسیون آن نقش مهمی ایفا می نماید، شیشه است. این امر منجر به تقاضای بالایی در خصوص شیشه های طلقـی شده است. این شیشـــه ها فقط شیشه های ایمنی نمی باشند، بلکه بیشتر به صورت شیشه هایی که بر روی آنهــــا طرحها و هنر های گوناگون اجرا شده است به کار می رود.

رویال طلق به دو صورت شفاف و مات در رنگهای سفید، قرمز، آبی، سبز، نارنجـی و ... تولید می گردد. این محصول مقاومت بالایی در برابر اشعه UV نداشته و فقط بــــرای کاربردهای داخلی مناسب می باشد. رویال طلق دارای ثبات ابعـــادی می باشد و به واسطه تغییرات دمایی و رطوبت دچار انبسـاط و انقباض خواهـــد شد، ولی براثـــــر گذشت زمان هرگز دچار چروک و جمع شدگی نخواهد شد. این محصول از لحــاظ وزنی نسبت به شیشـــه سبک تر بوده و در برابر فرســــایش عوامل جـوّی ( باد و باران و ... ) مقاوم است.

رویال طلق جنبه تزئینی نیز دارد و می توان آن را در نورپردازی و روشنـایی داخل ساختمان به عنوان پنجره های سقفی و یا شیشه اندازی در پنجره و پارتیشن بندی در محل هایی مانند: تالارهای بزرگ، پاسیوها، سالن های پذیرایی و لابی هتل ها استفـاده نمود.

رویال طلق ایمنی بیشتری نسبت به شیشه در برابر ضربه دارد، بدین معنی که هنگام اصابت ضربه به قطعات کوچک خرد نمی شود ومعمولاً به قطعات نسبتاً بزرگتـــــر شکسته می شود. این محصول ضدّ آب بوده و پایداری بیشتری در برابر رطوبت دارد. رویال طلق نسبت به شیشه (با همان ضخامت) از ضریب کلّی انتقال حرارتی پایینی برخوردار است و با توجّه به افزایش روز افزون قیمت انرژی و مطــرح شدن بهینه سازی مصرف انرژی به عنوان جایگزینی مناسب برای شیشه مطرح می شود.