رویال بورد
آگوست 31, 2015

رویال تایل

سـقفهای کاذب مشبک رویـال

ساختار سقفهای کاذب رویـال، حاصل از تـایل های گچی و شبکه سازه های سپری یا T شکل میباشد. این شبکه توسط آویزهای قابل تنظیم، به سقف سازه متصل شده و رویال تایـل ها، درون ایـن شبـکه قرار می گیرد. این شیـوه ی اجرایی، با دارا بودن مزیت هایـی چون نصب سریـع و آسان، دسترسی آسان به فضای تاسیساتی پشت سقف کاذب و... از رایج ترین سقف های کاذب دکوراتیو مورد استفاده در صنعت ساخت و ساز می باشد. همچنین به منظور افـزایش مقاومت رطوبتی درپشت رویـال تایـل ها، از روکش فویل آلـومینیومی مناسب و مقاوم در برابر نفوذ آب استفاده می شود.

انـواع تایلهای گچـی رویـال: تایـل های سقفی رویـال، با ابعاد60 * 60 سانتیمتری و ضخامت 7/5 تا 9/5 میلیمتری بصورت ساده (فاقد خواص اکوستیکی) و به دو صورت:

بـدون روکش

روکـش دار (روکش پی وی سی بر روی تـایل وفویل آلومنیومی بر پشت تایل) تولید می شود.

1-2 رویـال تایـلهای گچی ساده و بدون روکش:

این تایلها با وجود قابلیت رنگ پذیری که طی یک پروسه کاملاً مکانیزه انجام می پذیرد امکان دریافت طیف وسیعی از رنگهای درخواستی مشتری را به عنوان پوشش دارا می باشند.

2-2 رویال تایل ساده با روکش PVC:

این تایل ها بدون نیاز به رنگ آمیزی می باشند که گاه جهت جلوگیری از اثـرات ریـزش آب و ایجاد رطوبـت بر پشت تایـل، فویل مخصوص متالایز مقاوم در برابر نفوذ آب نیـز روکش می شود. (مناسب برای محیط های مرطوب و شرجی).