درباره رویال پلاستیک

هولدينگ رويال پلاستیک توليد کننده صفحات روکشدار گچی ( پانل گچی Plasterboard)، تایلهای سقفی60 × 60 گچی، ديوارپوش ( دیوار پوش pvc ) و سقف کاذب دوجداره PVC و اولين توليد کننده ورقهاي سه لایه پليمري مهندسی با تکنولوژي نانوسيلور در کشور مي باشد. اين مجموعه متشکل از چندین واحد تولیدی که در شهرک سرمايه گذاري خارجي واقع گرديده است، با هدف قطع وابستگي خارجی، ايجاد اشتغال، توسعه و آباداني ميهن عزيزمان و به پشتوانه ربع قرن تجربه و تخصّص در زمينه توليد مواد اوليّه و قطعات پليمري و با تلاش شبانه روزي مسئولان شرکت از سال 68 شروع به فعاليت نموده است.

شرکت رويال پلاستيک آذر با بهره گيري از کادر فنّي مجرّب و مهندسين متخصّص و ساختار كامل بازرسي و  دارنده تجهيزات و تکنولوژی روز اروپا واحد نمونه سرمایه گذاری و مدیریت سال 1387، 1389 و 1391 کشور بوده و موفّق به اخذ گواهينامه هاي ايزو 2000-9001 و 2008-9001 در مديريت کيفيّت و نشان استاندارد اتحادیه اروپا (CE Mark) گرديده است.

هولدینگ رویال پلاستیک  پس از تأسیس و بهره برداری از فاز اوّل خود که با تولـید مواد اولیّه پلیمری مورد نیاز صنایع تولیدی کشور شروع گردید، 7 فاز دیگر را نیز راه اندازی و به مجموعه تولیدات خود اضافه نموده است. فازهای موضوع طرح توسعه این مجموعه شامل موارد ذیل می باشد:

فاز اوّل توسعه: تولید ورقهای سه لایه پلیمری مهندسی (رویال ورق).

فاز دوم: تولید پانل های دیوار پوش و سقف کاذب PVC (رویال پانل).

فاز سوم: تولید ابزار و پروفیل های PVC (رویال پروفیل).

فاز چـهارم: تولید درب های تمام پلیمری (رویال درب).

 فاز پنجم: تولید نوار لبه PVC (رویال نوار لبه)

فاز ششم: راه اندازی خط تولید صفحات روکشدار گچی (رویال بورد)

و در فاز هفتم: تولید تایل های سقفی گچی (رویـال تایل).

شرکت رويال پلاستیک آذر در سایه الطاف الهی و حمایت مسئولان کشوری و استانی از طرح توسعه کارخانه و با اتّکا به دانش و تجربه کادر مجرّب خود توانسته است، باعث اشتغالزایی قریب به 400 نفر به طور مستقیم و بیش از 6000 اشتغال زایی غیر مستقیم گردد.

برخی تصاویر مربوط به هلدینگ رويال پلاستیک: