ساخت و ساز پانل گچی
آوریل 2, 2016
پانل گچی رویال پلاستیک آذر
آوریل 4, 2016

دیوارپوش pvc پی وی سی

دیوارپوش pvc

از المان های زیبایی در دکوراسیون که باعث تغییر چشمگیری در فضای محل شما می شود ، دیوارپوش ها می باشند . دیوارپوش ها به طور کلی بر روی دیوار و سقف قابل استفاده می باشد همچنین در انواع طرح های دکوراتیو در اداره ها ، منازل ،   اماکن ورزشی ٬ هتل ها ٬ راه پله ساختمان ٬ بانکها ٬ بیمارستانها ٬ آشپزخانه ها ٬ سرویسهای بهداشتی و … نیز می توان استفاده کرد .دیوارپوش ها عموما در دو نوع موجود می باشد : دیوارپوش mdf و  دیوارپوش pvc پی وی سی که هر نوع مزایای خاص خود را دارند .

دیوار پوش pvc عایق صوت و دما می باشد و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد ، دیوارپوش pvc به راحت و بدون نیاز به زیرسازی اساسی نصب می شود . دیوارپوش pvc رویال پلاستیک در طرح ها و رنگ های متنوع تولید می شود که زیبایی خاصی را به محل می بخشد و به آسانی می توان توسط دیوارپوش pvc رویال پلاستیک آذر دکوراسیون زیبایی برای محل مورد نظر ایجاد کرد.

دیوارپوش پی وی سی تا زمانی که در معرض شعله مستقیم، نور خورشید و یا ضربه جسم نوک تیز نباشد نیازی به تعویض و تعمیر ندارد بدین ترتیب در صورت استفاده از پی وی سی  به عنوان پوشش دیوار و سقف در ایجاد مخارجی همانند تعویض و رنگ آمیزی در هرسال ساختمان صرفه جویی می شود و در صورت آسیب دیدن قسمت کوچکی از سطح می توان تنها نقطه آسیب دیده را تعویض کرد.

دیوارپوش pvc در اولین مراحل پس از سفت کاری ساختمان استفاده می شود و همین امر باعث حذف بسیاری از هزینه های اجرای مصالحی می شود و از لحاظ اقتصادی به صرفه می باشد .

نصب دیوارپوش pvc  با وجود ابزارها و اتصالات متنوع به سادگی انجام می پذیرد ، که از جمله مزایای این نوع دیوارپوش به شمار می رود.

دیوارپوش pvc  ضد حشره و باکتری می باشد و با آب و کلیه مواد شوینده غیر اسیدی قابل شستشو می باشند . با توجه به مزایای دیوارپوش pvc رویال پلاستیک آذر مصرف کننده می تواند با خاطری آسوده اقدام به خرید و نصب این محصول کند .